Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Proč je nejčastěji celulózy je nejlepší volbou pro automobilový filtrační média?

- Jan 01, 2016 -

Ve většině mazacích, paliva a vzduchu aplikací filtru celulózy média je lepší volbou, než syntetické média. Opět důvod do značné míry se týká kapacity, nebo životnost filtru. Vysvětlit, proč je nezbytná popis procesu filtrování.

Celulóza automtoive filtrační médium je vyroben s vlákny, různých velikostí. Na vrchní vrstvu média vlákna jsou načechral, spíše než kompaktní dolů.

Když se tekutiny a nečistoty jsou předány prostřednictvím médií, mnoho částic na nadýchané vlákna na povrchu a nechci cestovat dál do listu. To se nazývá "adsorpce" protože částice dodržovat vlákna.

Čím více této separační techniky, že média se vztahuje, lze oddělit více malých částic, než dosáhnou malých pórů prostory na straně obrazovky médií. To udržuje tyto malé částice od média.

Další výhodou celulózy filtrační média je, že média budou obvykle silnější. Silnější je více času částice stráví na cestách prostřednictvím médií. Pokaždé, když kapalina mění směr kolem vlákna, hybnost částice je drží cestování ve stejném směru budou a jsou řízeny do vláken.

Toto rozdělení částic se označuje jako "srážka." Stejně jako u adsorpce, více srážka, že média se vztahuje, jsou odděleny více částic bez zapojení těsné pórů prostor na straně obrazovky.

Syntetické média některé částečky s adsorpční a srážka, ale hladká vlákna nemůže držet částice na místě a oni jsou z s kapalinou, cestování přes média. Syntetické média primárně používá částic separační technika "přímý odposlech." To je, jak většina lidí si myslí, že všechny filtrování probíhá.

Přímé zachycení je jednoduše oddělit částice kapaliny procházející pórů prostory, které jsou dostatečně malé, aby se chytit. Nicméně Jakmile všechny póry jsou zaslepeny kontaminující látky, filtr je připojen a jeho život je u konce.

Vzhledem k tomu, že média celulóza lépe adsorpce a srážka, může odstranit více nečistot než sklo média bez zapojení pórů prostory.

Lze vytvořit syntetický média s výhodami celulózy médií? To se teprve uvidí. Faktem je, že média bázi celulosy a skleněné média mají místo v dnešním trhu filtru.

Related Products