Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Technologie výroby vysoce přesného palivového filtru

- Jun 27, 2017 -

Technologie výroby vysoce přesného palivového filtru

Obecný palivový filtr používá skládací konstrukci hvězdicového filtru, u tohoto typu palivového filtru uvnitř, skládaného filtračního papíru a plastového nebo kovového filtru na obou koncích spojení, olej do filtru po vnější stěně vrstvami Filtrační papírový filtr k dosažení středu, vyčištění odtoku paliva. Papír pro palivový filtr Tento filtrační papír obvykle používá papír s vlnitým palivovým filtrem.

Špičkovějším motorem je použití vysoce přesného filtračního papíru, šroubového palivového filtru a hvězdicového palivového filtru, jeho filtračního papíru zabaleného do centrální trubky, využití prostoru je vysoká, ve stejném prostoru, může být umístěna větší část oblast filtru, obvykle 3x hvězdicový filtr. Po vstupu odpadního oleje se palivový filtrační papír filtruje přímo přes filtrační papír a částice nečistot se zadržují ve vývrtu filtračního papíru. Tento výkon palivového filtru je lepší, může být palivový filtr přesnější.

Vysoce přesný filtrační papír hlavní výzkum obsahu: ① suroviny buničiny výběr; ② parametry procesu k určení; ③ výběr škrabáka vrásek; ④ volba agresivity; ⑤ aplikace anti-water compound.

1, procesní poměr:

(1) duhová rybí jehličnatá buničina 50%;

(2) Bowater (Po Shui) Jehličnaté dřevo 50%;

(3) dávkování činidla pevnosti za mokra: 5% (na suchou buničinu);

(4) Odolnost povrchové vody (koncentrace 6%): 20%

2, parametry procesu k určení

Aby bylo možno vzít v úvahu sílu papíru, velikost pórů, musí být perfektní také vztah mezi buničinou. Vhodný stupeň klepání přispívá k zajištění adheze mezi vlákny, ale také ke snížení maximální velikosti pórů. Po opakovaném srovnání se domníváme, že při refinancování buničiny při 17 ° SR, papíru ukazatelů nejblíže požadavkům, papíru palivového filtru a nakonec stanovení parametrů buničiny 17 ° SR, vlhkosti 9-10 g.

3, výběr škrabky vrásek

Filtrační papírové vrásky slouží hlavně ke zvýšení efektivní filtrační oblasti filtru a papír má velké množství drážkovek, které mohou pohlcovat větší množství nečistot a prodloužit životnost filtru. Určete hloubku vrásek, tloušťku krepové čepele a úhlu vrásek. Skutečnou produkcí detekce vzoru, když je tloušťka čepele vrásek 1,0 mm, úhel vrásky 25 °, hloubka vrásek filtračního papíru splňuje požadavky.

4, aplikace proti vodě

Jiný filtrační papír přes povrch aplikace voděodolné pryskyřice, takže papír má dostatečnou pevnost a odolnost proti vodě, aby byl zajištěn následný procesní filtr. Nicméně vysoko přesný filtrační papír před klížícím strojem byl pokrčený, pokud by se změnila obecná technologie pro úpravu povrchu filtračního papíru, re-impregnace anti-vodních sloučenin palivového filtru, vrásky zmizely nebo byly lehčí. Tak, jak na papír aplikovat vodu odolnou gumu, aby se stala vysoce přesným technologickým klíčem pro výrobu filtračního papíru. V mnoha ohledech, použití metody povrchové sprej aplikace anti-voda sloučenina, a dosáhl dobrých výsledků.

4, vysoce přesné filtrační papír:

(1) je povrch filtrační vrstvy rovnoměrně postřikován vrstvou latexové vrstvy s vysokou pevností a odolností vůči oleji, čímž se zvyšuje pevnost, tuhost a odolnost oleje z palivového filtračního papíru, čímž se zlepšuje jeho filtrační přesnost a životnost.

(2) metodou Sušení cestou horkým vzduchem, aby se udržovala propustnost filtračního papíru a volná tloušťka, papír palivového filtru po vysušení se výrazně zlepšil.


Related Products