Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Princip a údržba médií palivového filtru

- Oct 11, 2017 -

Princip a údržba médií pro palivové filtry

Řetězový filtr pro palivový filtr je v potrubí mezi palivovým čerpadlem a přívodem tělesa škrtící klapky. Úlohou palivového filtračního média je zabránit odstranění paliva oxidu železa, prachu a jiných pevných nečistot, aby se zabránilo zasunutí palivového systému (zejména trysky), snížilo mechanické opotřebení, zajistilo stabilní provoz motoru a zlepšilo spolehlivost. Konstrukce palivové nádrže je hliníkový plášť a stent z nerezové oceli, který je vybaven vysoce účinným filtračním papírem, filtračním papírem do tvaru chryzantémy, aby se zvýšila cirkulační plocha.

Filtr EFI nelze použít s filtrem karburátoru. Vzhledem k tomu, že filtry EFI často vydrží tlak 200-300 kpa, je tudíž požadována síla tlaku filtru, aby dosáhla více než 500 kPa, a filtr karburátoru není pro dosažení takového vysokého tlaku nezbytný. Olejový filtr musí být vyměněn každých 30 000 kilometrů. Je-li obsah nečistot paliva velký, měla by být vzdálenost jízdy odpovídajícím způsobem zkrácena. Šipky na krytu média palivového filtru ukazují směr toku paliva a při instalaci filtru není dovoleno překlopení. I když to funguje po krátkou dobu, musí také nahradit údržbu vzduchového filtru v poloze prostoru pro motorový vůz na pravé straně (tj. Pravá přední kolečka, tlustá měkká pryžová hadice připojená k motoru černá čtvercová plastová skříň je). Demontáž metoda je velmi jednoduchá (design je usnadnit majitelé automobilů často odstraní čištění, obecný model nebude používat šrouby pevně): Jemně zlomit směr auta na konci dvou kovů Katz, může být celý prázdný filtrační skříň vpřed, odstraňte filtr a vyčistěte. Může se jednat o tlustou gumovou hadici ramena, odšroubovat trubkovou kartu s křížovým šroubem a odstranit další; Pokud nemáte žádné zkušenosti, raději požádejte někoho, aby vás vzal zpět. Vzduchový filtr čistí životní prostředí jednou za 1-3 měsíce nebo po dlouhé části písku. Odstraňte vzduchový filtr z prachu a vyfoukněte tryskou s vysokotlakým vzduchem (nezapomeňte příliš blízko nebo s čerpadlem jízdního kola nebo měkkým štětcem). A vyfukujte přívodní vzduchovou krabici. Vzduchový filtr by se neměl umývat; v sací krabici by neměla být žádná voda; stará prázdná kazeta musí být včas vyměněna. Demolice musí vzpomenout na proces, instalace by měla být velmi hladká, ne-li hladká, médium palivového filtru by mělo najít důvod k pokračování, nemusel používat hrubou sílu. Pokud je to opravdu nejisté, nemůžete nainstalovat filtr, dokud se krabice odstranit kusy předmětů, pokrýt víko, vrátit potrubí, jet do opravny nebude mít problémy.

Údržba olejového filtru při použití spalovacího motoru, prachu, kovových nečistot, uhlíku, jako jsou mechanické nečistoty, se bude i nadále mísit s olejem, zatímco vzduch a spalování výfukových plynů při oxidaci oleje také způsobí, že olej postupně vytvářejí gliální, mechanické nečistoty a koloidní míchání také vytvářejí kal, který nejenom urychluje opotřebení a snadno způsobí zablokování olejového okruhu. K zajištění čistoty oleje je motor v mazacím systému opatřen olejovými filtry. Většina motorů automobilů v současné době používá rotační olejový filtr, jednorázový filtr, který není umývatelný. Médium palivového filtru Při výměně mazacího oleje je nutno současně měnit olejový filtr, jinak to ovlivní kvalitu mazacího oleje.

Údržba oleje obecného oleje se skládá ze základních olejů a přísad. Základní olej používá převážně minerální olej, aditiv má kovový prací prostředek, anti-kyslíkové antikorozní činidlo, činidlo odstraňující rzi, prášek bez popílku a modifikátor indexu viskozity a podobně. Olej přidal některé chemikálie se speciálními funkcemi, které mohou zlepšit kvalitu oleje, nejenže mohou snížit opotřebení motoru a prodloužit životnost stroje tak, že píst a čistič spalovací komory, mazací olejová cesta a jemný filtr na tiché věci méně , a může šetřit palivo, aby se prodloužilo používání náhradního kilometrového cyklu, Filtr pro palivové médium obecné období výměny oleje může dosáhnout více než 10.000 kilometrů. Obecně platí, že otáčky motoru jsou vysoké a zatížení menší, mazací tlak je nízká, otáčky vznětového motoru nízké zatížení, mazací tlak je vysoký, jak na požadavcích na výkon oleje různých, tak motorový olej také v závislosti na typu různých a dvou , jeden nazývaný benzínový motorový olej, jiný nazývaný dieselový motorový olej, nelze je smíchat. Pokud jde o trh, existuje univerzální olej, který může být použit jak pro zážehové motory, tak i pro vznětové motory, a jeho výkon splňuje překryvnou hodnotu hladiny motorového oleje, takže také ukazuje příslušný rozsah hladiny oleje a není vhodný pro všechny automobily.


Related Products