Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Papír k prozkoumání rozmanité vývojové cesty

- Oct 09, 2015 -

Tváří v tvář současné obtíže čínské vedení asociace papíru, průmysloví experti mají tipy pro podnikání – od čisté výroby na služby transformace podle poptávky trhu rozšíření průmyslového řetězce; použití integrovaných vysoce hodnota rafinace bio technologie využívající zdroje biomasy, diverzifikované průzkumu a těžby nové zdroje zisku. Ale mnohem důležitější je, že někteří představitelé průmyslu začaly operací, a bylo dosaženo prvních výsledků.

18. března, Čína papíru asociace, čínský papírový časopis, host "Zhonghua 2013 průmysl Summit", Qian Guijing, prezident Číny papíru asociace řekl, že v současné době pod vlivem finanční krize, papírenský průmysl čelí vážným problémům a obtíže při výrobě a provozu větší prodejní cena produktu drasticky snížil. V roce 2012 průmysl získá zisky z výroby papíru a lepenky zvýšila pouze 3,61 %, pohledávky, zvýšil o téměř 93.46 %; Celková ztráta z papíru a papírenských výrobků se zvýšily o 33.44 %. To je případ, existuje mnoho důvodů, kromě negativní dopady globální finanční krize, průmysl inscenaci dvojí nerovnováha je důležitý důvod.

2012, čínský export vzrostl o 7,9 %, růst klesl o více než 10 % vývozu vedlo k prudkému poklesu poptávky po výrobcích obaly z papíru. Předběžné odhady, exportní balení papír a lepenka spotřeba ve více než 20 milionů tun za rok. 2012 národní produkce papírenských výrobků, balení krabice výnos klesl 1,64 %.

Druhou stranu, po více než 10 let rychlého vývoje v průmyslu celulózy a papíru po úspěšně adresu historické problémy nedostatečné trhu dodávek, papír s inscenované situace nadměrné kapacity. Při poklesu poptávky na trhu, společnosti se snažíme snížit ceny, průměrné ceny 600-1200 tun papíru. To je výhoda důležité důvody pro pokles. Kromě organizace dluhu rychlost vyšší, vyšší finanční náklady a rostoucí náklady na energii a pracovní síly, což má za následek výhody prudce padají.

Qian Guijing zdůraznil, že současná naléhavě potřebné k urychlení transformace a modernizace průmyslu papíru a celulózy. Podniky by měly plně uvědomit, že už dlouho spoléhal na vysokou spotřebou, vysoká spotřeba, nízká cena model růstu neudržitelný. Průmysl by měl urychlit ze spotřeby zdrojů na intenzivní využívání faktory výroby změn, od spoléhání se na zvyšování investic a rozšíření spoléhat na technologický pokrok a inovace a inovace.


Related Products