Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Způsob použití papíru vzduchového filtru

- Jul 10, 2017 -

Způsob použití papíru s filtrem vzduchu

V rámci experimentu bylo použito vzduchového filtrového papíru společně s filtrační nálevkou a nálevkou a dalšími nástroji, které byly společně použity. Před použitím sklopení papíru vzduchového filtru do příslušného tvaru je běžným způsobem skládat papír vzduchového filtru do podobného tvaru. Čím vyšší je stupeň skládání papíru vzduchového filtru, tím vyšší je povrchová plocha, tím lepší je filtrační efekt, ale dávejte pozor, abyste příliš nepletli a způsobili prasknutí filtru. Umístěte skleněnou lištu na vícevrstvý papír vzduchového filtru rovnoměrně, aby nedošlo k zničení papíru vzduchového filtru.

Proces provozu papíru vzduchem

1. Sklopte papír vzduchového filtru na polovinu, dvakrát za sebou a sklopte jej do úhlu 90 °. Trychtýř

2. Vložte složený papír vzduchového filtru, na jedné straně tři vrstvy, druhá strana vrstvy je otevřená, podobná trychtýře.

3. Vzduchový filtrový papír ve tvaru lžíce do trychtýře, vzduchový filtr Okraj papíru pod okrajem trysky, nalijte do trychtýře nějakou vodu, aby byl vlhký vzduchový papír a trychtýř uvnitř stěny a poté zbývající voda vylila, být použit.

4. Lievik opatřený papírem Vzduchový filtr se umístí na filtrační lištu (jako je Prsten na železné plošině), kádinka nebo zkumavka se spustí do hrdla trysky, aby se dostal do filtru a špička hrdlo lievance je umístěno proti stěně nádoby.

5. Když je kapalina vstřikována do trychtýře, pravá ruka drží kapalinu, levou ruku drží skleněnou tyč, spodní skleněnou tyč těsně trychtýřkou třívrstvou nízkou stranou, takže ústa pohárku blízko skleněné tyče, aby filtrační kapalina proudí podél hrdla nádobky a potom podél sklonu skleněné tyče, proudí do trychtýře, proudí do trychtýřové kapaliny, povrch kapaliny nesmí překročit výšku papíru vzduchového filtru ve nálevce.

6. Když je kapalina filtrována přes papír vzduchového filtru a dolů do hrdla trychtýře, zkontrolujte, zda kapalina proudí dolů ze stěny misky a do spodní části misky. V opačném případě byste měli přesunout kádinka nebo rotační nálevku tak, aby špička nálevky byla upevněna stěnou kádinky, aby tekutina pomalu proudila po vnitřní stěně kádinky.


Related Products