Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Mechanický rozdíl mezi čistý papír a tradiční bavlněné gázy

- Oct 09, 2015 -

Využívá unikátní ražba technologií, non tkané struktury dřevní buničiny, žádné vlákno. Speciální technologie znečištění free, vytváří vynikající utírala materiály, olej vstřebávání a je nejvhodnější pro čištění povrchu oleje a nečistot. A ne šupinatá, savé a nerozpouští ve vodě, solventní. Vhodné pro mokré nebo suché. Vysoká dostupnost, kvalita, velikost, stabilita, bez omezení. Tvrdý, snadno zlomit, měkké na dotek, neobsahuje nic, co by mohly poškrábat povrch média. Snadné řešení a žádné sekundární znečištění problémy. Otřete hadříkem může dokonale nahradit DuPont, Kimberly tkanina, při současném snížení nákladů.

Oblast působnosti:

Automobilový průmysl strojní/elektro mechanické: obráběcí stroje, výtahy a tak dále; měření a přesné strojní průmysl: měřící zařízení, obrábění, přesnost zařízení; stavba lodí; válcování produkce, tisk, farmaceutické, chemické a jiné.

Porovnejte s bavlněné příze, tkaniny:

Bavlněné příze, bavlněnou látkou, černé látky byl dříve používán pro obráběcí centrum strojní zařízení čistící prostředky, pro vymazání efekt není ideální a více znepokojující řešit, tak byl postupně nahrazen tento profesionální čisté suroviny. Z hlediska nákladů bavlněné příze a tkaniny, protože Chudák čistoty, opakovaně utírání, rychleji. Profesionální tkaniny kvůli jeho dobré čistící účinek, dávkování provincií, také šetří náklady. Všeobecné účetnictví, profesionální čistící hadřík použít náklady a nebude vyšší než bavlněné příze, tkaniny a levné.


Related Products