Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Je důležité vyčistit médium palivového filtru

- Oct 11, 2017 -

Je důležité vyčistit médium palivového filtru. Řetězový filtr pro palivový filtr je v potrubí mezi palivovým čerpadlem a přívodem tělesa škrtící klapky.

Úlohou média palivového filtru je obsahovat oxid železa v palivu, prach, jako je odstranění pevných odpadků, zabránit zasunutí palivového systému (zejména trysky), snížit mechanické opotřebení, zajistit stabilní provoz motoru, zlepšit spolehlivost, konstrukce palivové nádrže je tvořena hliníkovým pláštěm a stentem z nerezové oceli, stent je vybaven vysoce účinnými filtračními papírovými součástmi. Jako filtrační papír ve tvaru sedmikrásky pro zvýšení cirkulačního prostoru nelze filtr EFI používat s univerzální karburátorový filtr. Protože filtr EFI často odolává tlaku paliva 200 ~ 300kpa. Proto, požadavky na pevnost tlaku filtru k dosažení více než 500kPa, filtr karburátoru nemůže splnit požadavky.

Médium palivového filtru musí být vyměněno každých 30 000 kilometrů. Je-li obsah nečistot paliva velký, měla by být vzdálenost jízdy odpovídajícím způsobem zkrácena. Šipky na krytu média palivového filtru udávají směr průtoku paliva a při instalaci média palivového filtru není dovoleno překlopení. Dokonce i když to funguje krátkou dobu, musí být vyměněno.


Related Products