Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Jak nahradit média filtr paliva

- Oct 23, 2017 -

Jak se říká pro sebe, hojnost. Další Xiaobian představí jak nahradit média filtr paliva, ale také dát všem intuitivnější chápání struktury média filtr paliva.

1, odpojte napájení

Odpojte klíč a odpojit pojistku čerpadla vozidla nebo odpojte vozidla z čerpadla a čerpadlo zabránit v přesouvání z čerpadla, při demontáži čerpadla.

2, odstraňte sestavu čerpadla

Odstraňte zadní sedák a kryt na čerpadlo pak můžete vidět sestavu čerpadla. Olejové čerpadlo je dán černé spony, vytáhněte zástrčku na čerpadlo a potrubí po použití speciální nástroje, které odeberou na sponu. Odstraňte montážní kroužek olej po odstranění kroužku.

3, nahradí nová média filtr paliva

Nahraďte staré palivové čerpadlo shromáždění nová média filtr paliva a nové sestavení filtru benzin s odpovídající komponenty na starý benzin filtru.

4, potažené tenkou vrstvou vazelíny mazání těsnění

Montáž filtru olej nahradit paliva filtrační média nainstalován zpět do nádrže, palivové čerpadlo pečeť na pečeť potažené mazání vazelíny, aby se zabránilo uzávěru po těsnění není způsoben pevně palivo nebo úniku plynu paliva.

5, pevnou kartu kroužek

Nainstalujte pojistný kroužek čerpadla a utáhněte pojistný kroužek speciálním nástrojem podle standardní moment na servisní manuál.

6, kontrola těsnosti

Nainstalujte šroub čerpadlo olejové a palivové čerpadlo na čerpadlo může otestovat existenci nevracení, pokud neexistuje žádná netěsnost lze instalovat sedadla, úniku, pak budete muset znovu utěsnit těsnicí kroužek.


Related Products