Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Mediální řetězec palivového filtru mezi palivovým čerpadlem a přívodem tělesa škrtící klapky mezi trubkou

- Aug 03, 2017 -

Palivový filtr Střední médium mezi palivovým čerpadlem a přívodem tělesa škrtícího ventilu mezi trubkou. Úlohou palivového filtračního média je zabránit odstranění paliva oxidu železa, prachu a jiných pevných nečistot, aby se zabránilo zasunutí palivového systému (zejména trysky), snížilo mechanické opotřebení, zajistilo stabilní provoz motoru a zlepšilo spolehlivost. Konstrukce palivové nádrže je hliníkový plášť a stent z nerezové oceli, který je vybaven vysoce účinným filtračním papírem, filtračním papírem do tvaru chryzantémy, aby se zvýšila cirkulační plocha.

Filtr EFI nelze použít s filtrem karburátoru. Vzhledem k tomu, že filtry EFI často vydrží tlak 200-300 kpa, je tudíž požadována síla tlaku filtru, aby dosáhla více než 500 kPa, a filtr karburátoru není pro dosažení takového vysokého tlaku nezbytný. Olejový filtr musí být vyměněn každých 30 000 kilometrů. Je-li obsah nečistot paliva velký, měla by být vzdálenost jízdy odpovídajícím způsobem zkrácena. Šipky na krytu média palivového filtru ukazují směr toku paliva a při instalaci filtru není dovoleno překlopení. I když to funguje po krátkou dobu, musí také nahradit údržbu vzduchového filtru v poloze prostoru pro motorový vůz na pravé straně (tj. Pravá přední kolečka, tlustá měkká pryžová hadice připojená k motoru černá čtvercová plastová skříň je). Demontáž metoda je velmi jednoduchá (design je usnadnit majitelé automobilů často odstranit čištění, obecný model nebude používat šrouby pevné): Jemně zlomit směr auta na konci dvou kovů Katz, může být celý prázdný filtr vpřed, odstraňte filtr. Může se jednat o tlustou gumovou hadici ramena, odšroubovat trubkovou kartu s křížovým šroubem a odstranit další; Pokud nemáte žádné zkušenosti, raději požádejte někoho, aby vás vzal zpět. Vzduchový filtr čistí životní prostředí jednou za 1-3 měsíce nebo po dlouhé části písku. Odstraňte vzduchový filtr z prachu a vyfoukněte tryskou s vysokotlakým vzduchem (nezapomeňte příliš blízko nebo s čerpadlem jízdního kola nebo měkkým štětcem). A vyfukujte přívodní vzduchovou krabici. Vzduchový filtr by se neměl umývat; v sací krabici by neměla být žádná voda; stará prázdná kazeta musí být včas vyměněna. Demolice musí pamatovat na proces, instalace by měla být velmi hladká, ne-li hladká, měla by najít důvod k pokračování, nemusíte používat hrubou sílu. Pokud je to opravdu nejisté, médium palivového filtru nemůžete nainstalovat filtr, dokud bude krabice odstranit kusy předmětů, pokrýt víko, vrátit potrubí, jet do opravny nebude mít problémy.

Údržba olejového filtru v procesu spalovacího motoru, prachu, kovových nečistot, odlučování uhlíku a dalších mechanických nečistot se bude i nadále mísit s olejem, zatímco vzduch a spalování výfukových plynů při oxidaci oleje také robí postupně olej vytvářejí gliální, mechanické nečistoty a koloidní míchání také vytvářejí kal, který nejen urychlí opotřebení, ale také snadno zablokuje. K zajištění čistoty oleje je motor v mazacím systému opatřen olejovými filtry. Média pro palivové filtry Většina motorů automobilů v současné době používá rotační olejový filtr, jednorázový filtr, který není umývatelný. Při výměně mazacího oleje je nutno současně měnit olejový filtr, jinak to ovlivní kvalitu mazacího oleje. Údržba oleje obecného oleje se skládá ze základních olejů a přísad. Základní olej používá převážně minerální olej, aditiv má kovový prací prostředek, anti-kyslíkové antikorozní činidlo, činidlo odstraňující rzi, prášek bez popílku a modifikátor indexu viskozity a podobně. Olej přidal některé chemikálie se speciálními funkcemi, které mohou zlepšit kvalitu oleje, nejenže mohou snížit opotřebení motoru a prodloužit životnost stroje tak, že píst a čistič spalovací komory, mazací olejová cesta a jemný filtr na tiché věci méně , a může ušetřit palivo, aby se prodloužilo používání náhradních kilometrů, celková doba výměny oleje může dosáhnout více než 10 000 kilometrů. Obecně platí, že otáčky motoru jsou vysoké a zatížení menší, mazací tlak je nízký, nízké zatížení vznětových motorů je nízké, mazací tlak je vysoký, médium palivového filtru jak při požadavcích na olejové vlastnosti různých, takže motorový olej také v závislosti na typu jiný a dva, jeden nazývaný benzínový motorový olej, jiný nazývaný dieselový motorový olej, nelze je smíchat. Pokud jde o trh, existuje univerzální olej, který může být použit jak pro zážehové motory, tak i na vznětové motory a jeho výkon splňuje překrývající se hodnoty hladin motorového oleje, takže ukazuje i příslušný rozsah hladiny oleje a ne všechny auta.


Related Products