Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Filtrační médium palivového filtru snižuje mechanické opotřebení

- Sep 12, 2017 -

Palivové filtrační média s dieselovými filtry, benzínovými filtry a filtrem zemního plynu ve třech kategoriích. Úlohou palivového filtračního média je zabránit tomu, aby částice v palivu, vodě a odpadu zajistily, že přesné části palivového systému jsou opotřebované a jiné poškození.

Médium palivového filtru je zapojeno do série mezi palivovým čerpadlem a vstupním otvorem tělesa škrticí klapky. Úlohou média palivového filtru je, aby v palivu v oxidu železa byly odstraněny prach a jiné tuhé nečistoty, aby se zabránilo zástrčce palivového systému (zejména trysky). Snižte mechanické opotřebení, zajistěte stabilní provoz motoru, zvyšte spolehlivost. Konstrukce paliva je tvořena hliníkovým pláštěm a nerezovou tuhou konzolou, která je složena z vysoce účinného filtračního papíru na držáku a filtrační papír má tvar chryzantémy pro zvýšení cirkulace. Filtr EFI nelze použít s olejovým filtrem. Vzhledem k tomu, že filtr EFI často vydržuje tlak paliva 200-300 KPA, tak je pevnost tlaku filtru obvykle požadována k dosažení vyšší než 500 KPA a olejový filtr není pro dosažení takového vysokého tlaku nezbytný.

1. Filtr nafty

Konstrukce naftového filtru je zhruba shodná s olejovým filtrem, existují dva typy výměnných a šroubových součástí. Jeho pracovní tlak a požadavky na teplotu oleje jsou mnohem nižší než olejový filtr a jeho požadavky na účinnost filtrace jsou mnohem vyšší než olejový filtr. Filtr naftového filtru pomocí filtračního papíru, ale také použití přikrývek nebo polymerních materiálů.

Naftový filtr lze rozdělit na dieselový odlučovač vody, naftový jemný filtr. Odlučovač oleje a vody je důležitou funkcí separace naftové vody. Přítomnost vody pro palivový systém se vznětovými motory je velmi škodlivá, koroze, opotřebení, přetrvává a dokonce zhoršuje proces spalování nafty. Vzhledem k vysokému obsahu síry v naftě v Číně bude i při spalování reagovat s vodou, aby vznikly části koroze motoru kyseliny sírové. Tradiční způsob odstraňování vody je hlavně vysrážen strukturou trychtýře. Více než tři emise motoru na oddělení vody od vyšších požadavků, vysoké požadavky na potřebu použití vysoce výkonných filtračních médií.

Filtr nafty se používá k filtrování malých částic v naftě, země více než tři emise dieselového motoru je hlavně pro efektivitu filtru 3-5 mikronů.

2. Benzinový filtr

Benzinový filtr s karburátorem a EFI bodů,

Použití karburátorového benzinového motoru, benzinového filtru je umístěn na straně čerpadla dovozu, pracovní tlak je malý, obecné použití nylonového pláště, motorový benzinový filtr EFI je umístěn na straně čerpadla, pracovní tlak, Obvykle se používá kovový plášť. Filtr benzinového filtru s použitím filtračního papíru, ale také použití nylonového plátna, polymerních materiálů.

Benzinový filtr Vzhledem k tomu, že režim spalování benzínového motoru a vznětový motor se liší od celkových požadavků, protože dieselový filtr je tvrdý, takže cena je levná. Palivový filtr je spotřební materiál, který je v procesu používání vozidel nutností pravidelné údržby výměny, jinak nedosáhne ochranného účinku kvalifikovaných.

Navržený čas výměny: 5000-10000 km na auto pro výměnu.


Related Products