Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Olejový filtr naftového filtru je jak vyčistit vodu

- Aug 16, 2017 -

Dieselový filtr Mediální olej je způsob, jak vyčistit vodu, nafta Filtrační média jsou velmi dobrá pomůcka, toto příslušenství může pomoci motoru nebudou zamořeny naftovými nečistotami, ale naftové filtry Filtrační médium je také velmi důležité Měsíc pro nastavení čas vyčistit, jemně vyčistit pozornost na malé části.

1, struktura nafty Filtr Medias zhruba to samé s olejovým filtrem média, tam jsou dva druhy zaměnitelné a šroubové montáže. Avšak jeho pracovní tlak a požadavky na teplotu oleje jsou mnohem nižší než u olejových filtračních médií a jeho požadavky na účinnost filtrace jsou mnohem vyšší než u olejových filtrů. Filtrační média naftového filtru používající papír Filtrační médium, ale také použití plsti nebo polymerních materiálů. Filtry nafty mohou být rozděleny na odlučovač vody na naftu, na filtrované médium s filtrem nafty. Odlučovač oleje a vody je důležitou funkcí separace naftové vody.

Přítomnost vody pro palivový systém se vznětovými motory je velmi škodlivá, koroze, opotřebení, přetrvává a dokonce zhoršuje proces spalování nafty. Vzhledem k tomu, že obsah síry v naftě v Číně je vyšší, dochází ke spalování, a dokonce i reakce vody vytvářející části koroze motoru kyseliny sírové. Tradiční způsob odstraňování vody je hlavně vysrážen strukturou trychtýře. Více než tři emise motoru na oddělování vody od vyšších požadavků, vysoké požadavky na potřebu použití vysoce výkonných médií filtrů.

2, ① vypněte palivovou nádrž, vyjměte hadičku a otevřete ji. Tak, aby proudění vody v kontejneru, aby se z vypouštění nafty při vypnutí, nainstalované hadice. Odtok v nádobě se sráží, až do odlučování oleje a vody, do horní nádrže vylévá horní motorová nafta. ② Vyjměte zástrčku pod médiem filtru tak, aby nafta proudila do kontejneru. Po průtoku vznětového motoru z těsné zástrčky. Odpadní voda v kontejneru se zpracovává tak, jak je popsáno výše.

3, dieselový filtr Média voda pouze jeden možný, venku do nádrže nemůže produkovat vodu z tenkého vzduchu. Takže buď jakost nafty, nebo nádrž někde může vstoupit do vody. Pokud je médium naftového filtru ve vodě velmi velké, pak se zaměřte na kontrolu, zda je kryt palivové nádrže utěsněn, horní část nádrže je úniku a tak dále.


Related Products