Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Papírový filtr oleje regulátor napětí vyžaduje častou výměnu

- Oct 09, 2015 -

Vakuové Olejový filtr se obecně používá nyní, ji může zcela odstranit vlhkost plynu a ropy, ale také dokáže odstranit drobné nečistoty. Tento proces je: léčba transformátor olej hrubý filtr → jemný filtr → → → topný olej vakuovou dehydratací a plynového oleje. Plevelných filtru pomocí kovové sítko a silný magnet, jemné filtry často filtr malé nečistoty 1 ~ μ m. V současné době mnoho druhů jemných filtrů, mikroporézní kovového prášku slinutých materiálů, kovových materiálů, keramický filtr filtr filtr pestíku a použití zvláštní struktury a tak dále.


Transformátor olej vakuovou dehydratací a vytápění plynem. Jeho principem je vakuová nádrže topného oleje mlhy spreje metodu pro transformátor olej souvrství, ropy a zemního plynu a vlhkosti uniknout. Teplota oleje je obecně kolem 65 stupňů, ne příliš vysoká, aby se ropného věku. Dehydratace a důsledkem tohoto přístupu je lepší, je běžně používanou metodou. Však pokud olej se stříká do velmi jemné mlhy, snadno vakuová pumpa.


Ohnivzdorné postupné závěrky dveře opravy elektrické postupné dveře závěrky dveře opravy garáže dveře opravy zatahovací dveře opravy Požár závěrky dveře elektrické postupné dveře opravy elektrické dveře opravy zatahovací dveře opravy garáže dveře opravy dveře opravy dveře opravit.


Related Products