Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Globální sítě Aliance: výzkum technologií posilovačů vodní filtrace

- Oct 09, 2015 -

Nedávno IBM globální sítě Aliance a Tsinghua University "vodní výpočet" výzkumný projekt byl formálně zahájena v Pekingu, se obě strany společně stanoví mechaniky a multidisciplinární výzkum a inovační centrum, řešení Číny vody znečištění problémy města.


Jarní Zheng, Tsinghua University profesor z čínských a zahraniční multidisciplinárního výzkumu tým vyvinul inovativní vody filtrační technologie, prostřednictvím využívání vody v ráži je extrémně malý, jen pár vodních molekul přes filtr potrubí v Super rychlé toky a vody odpařováním speciálně upravený povrch mimořádné, k dosažení nižší spotřeby energie pro čištění odpadních vod při rostoucí sladkovodní produkce a nakonec snížit náklady na čištění vody.


Však klíč k této technologie je dát do praktické aplikace je, zda schopnost přesně simulovat molekuly vody v membránové nízkou rychlostí proudění v potrubí pochopit její mechanismus, aby se vytvořit nákladově efektivní léčby zařízení vody. Tato simulace, výpočet hmotnosti je potřeba, to vyžaduje, aby vědecké výzkumné instituce s velkou výpočetní výkon. Hrubý odhad, výzkumný projekt vyžaduje miliony hodin počítače, pokud jen na základě stávající výpočetní prostředky, potřeby tisíců let času. Při práci s IBM, projekt výpočtu doba může být zkrácena na jeden rok.


Related Products