Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Všechny filtrační média má účel

- Jan 01, 2016 -

Existuje osm hlavních materiálových kategorií pro filtrační média: keramika, filtr aids, monofil netkané textilie, membrány, kovodělné kovy, porézních plastů a mokrý podle vlákna. Kromě toho existují další typy a mnoho variant těchto osm hlavních kategorií.

Existuje osm hlavních materiálových kategorií pro filtrační média: keramika, filtr aids, monofil netkané textilie, membrány, kovodělné kovy, porézních plastů a mokrý podle vlákna. Kromě toho existují další typy a mnoho variant těchto osm hlavních kategorií. Seznam je téměř nekonečné, včetně nových uchazečů v posledních letech jako nanovlákenných weby, které mnozí zvážit podkategorii netkané textilie.

Žádné dva filtrů typy jsou vyráběny na stejném výrobním zařízení. Například netkané textilie nelze vyrábět na membráně výrobní linky. Filtr pomůcky jsou vyráběny zcela jiné kategorie materiálů a proces než tkané média, například monofil textilie a tak dále. Filtrační média společnosti tendenci specializovat v jedné nebo dvou odlišných typů filtračních médií a zřídka dodávat tři nebo více typů. Většinu mají tendenci soustředit se na jednu kategorii média, zda nití tkané textilie, membrány, kovů, jako jsou drátěné pletivo, nebo filtrovat aids, citovat několik. Náklady na výrobní zařízení na výrobu každé médium je drahé a jsou tak početné varianty mediální konstrukce, firmy se specializují zachytit dostatečný objem plně využívat jejich zařízení.


Poněkud podobná situace existuje s výrobci filtrační zařízení a vybavení. Filtr výrobců mají tendenci nabídnout omezený počet typů filtrů, například RO/UF membránový filtr modul výrobce zřídka a Prodáváme mikroporézní membránu kazety a porézní plastové výrobci nedělají kovové filtry od pletivo. Společnosti, které vyrábějí mokrý podle médií z celulózy nebo syntetického vlákna zřídka poskytují jiná média. Pokud ano, je to nejčastěji z jiného oddělení na jiném místě.


Každé médium má jiné funkční schopnosti a vlastnosti. Filtry vyrobené z kovu nebo keramika jsou pevná a ve vysokotlaké aplikace, jako například pro filtraci polymeru nebo kde je žíravá kapalina. Příkladem by mohl být diesel výfukové filtry nebo prostředích s vysokou teplotou. Oni jsou téměř vždy schopny vyčistit a znovu použít. S několika výjimkami, netkané textilie média se používají při mírné teplotě mají nějakou hloubku zachytit a držet pevných částic a jsou obvykle používány současně v aplikacích, kde je následně zlikvidován filtru. Některé výjimky jsou filtry, baghouse a prachu sbírka kazet, které jsou navrženy tak, aby součástí rozsáhlých systémů, umožňující na místě back pulzní čištění. Mikroporézní membrány jsou některé z nejvíce nákladné filtrační média a vždy zjistil, kde je požadováno, například v oblasti lékařské, farmaceutické nebo polovodičového průmyslu extrémně jemné filtraci. Filtry z mikroporézní membrány jsou obecně používány k odstranění bakterií, zatímco membrány reverzní osmózy mohou odstranit ionty solí a monovalentní z mořské vody. Ultrafiltrace membrány se široce používá k čištění řešení při zpracování potravin.


Mokrý podle celulózových média byly oporou dopravy filtry mazacích olej a motor nasávání vzduchu filtry pro mnoho let. Celulóza je schopen odolávat prostředí pod kapotou automobilů a nákladních automobilů a je relativně levná. Laminát mokrý podle médií se vyskytuje v vysokotlaké hydraulické filtraci, protože skleněná vlákna nejsou Komprimovatelné a poskytují vynikající polní držet kapacitu. Skelné vlákno lze docela dobře, i sub-Micron v průměru, a je výběr materiálu pro HEPA filtry pro čisté prostory, slučovací média a některé laboratorní filtry.


Monofilamenty tkané textilie (myslím: vlákna jako rybaření linky nebo "hrábě" kabel) jsou vyráběny pro použití jako povrchové filtry, jako je pletivo. Obě jsou tkané z velmi jemné průměr lana nebo nitě z 20 mikronů až 1000 mikronů v průměru uspokojit velmi širokou škálu aplikací od špičkové krve a oční tekutiny skládané filtry pásy v mnoha obecní Čistírny odvodnění kalu. Porézní plastovou filtrační média se skládají z jemných plastový prášek lisované do porézních pevných tvarů, často za použití hydrofobních polymerů. Tyto filtry se používají ve zdravotnické prostředky, automobilových sestavení a baterie průduchy. V posledních letech porézní plasty jsou tvarované do membrány trubice podporuje použití odpadních vod nebo skládaný bazén a lázeňské filtry.


Je zřejmé jedna středně porézní se nevejdou všechny potřeby pokud jde o filtraci.

Related Products