Kategorie

Kontaktujte nás

Shandong Renfeng speciální materiály Co., Ltd

Přidat: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Čína 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Fax: 86-533-8690158

E-mail:ZPF@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Heavy Duty Air RFF3113CW

Heavy Duty Air RFF3113CW

Filtrační média prachu kapacitu a účinnost filtrace: 30 % - 50 % vyšší. Dlouhá životnost. Lehká váha s lepším výkonem filtrace. Odolnost proti vlhkosti. Retardance vynikající plamen. Perfektní zpracovatelností.

Odeslat dotaz

Podrobnosti o produktu

Filtrační média prachu kapacitu a účinnost filtrace: 30 % - 50 % vyšší.

Dlouhá životnost.

Lehká váha s lepším výkonem filtrace.

Odolnost proti vlhkosti.

Retardance vynikající plamen.

Perfektní zpracovatelností.

RF je vždy na cestě k nové industrializaci a dodržuje cyklu vývoje, technické inovace, úprava struktury a prioritou ochrany životního prostředí. "Čestný muž, hubený pracovat" Díky RF sety loajální spolupráce vztahy s dodavateli a zákazníky ve vzájemné výhody a dvojité vítězství.

Společnost nabývá na světě nejvíce rozšířené vody léčby vybavení k provádění výroby Recyklace vody, postavena s centrem vytápění.  Po zavedení, trávení a absorpci podstatu "štíhlá práce", konstantní úspory energie, nízké výrobní náklady a zlepšení produktu jsou vyráběny kvalitní mezinárodní pokročilé automatické výrobní linky a kontrolní zařízení.  Jsme vybudovali vysoce kvalifikovaný tým R&D k vývoji nových výrobků, procesů a technologií k úpravě struktury produktu. Cílem je budování eko přátelský podnik technických inovací, která je kolekce z výzkumu, výroby, prodeje a transferu technologií. Objemu produkce společnosti může dosáhnout 100 000 tun zvláštních materiálů v příštích několika letech.


Vytvoříme vám skvělou budoucnost s každým partnery.


Dotaz